Protected Node (7.x-1.7) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Password
eo: Pasvorto

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Access
eo: Atingo

en: Count
eo: Kalkulo

en: published
eo: publikigita

en: not published
eo: ne publikigita

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala
