Protected Node (7.x-1.7) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: yes
hu: igen

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Password
hu: Jelszó

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: week
hu: hét

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Updated
hu: Frissítve

en: no
hu: nem

en: Percent
hu: Százalék

en: Count
hu: Mennyiség

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: published
hu: közzétett

en: day
hu: nap

en: month
hu: hónap

en: year
hu: év

en: From email address
hu: Feladó email címe

en: not published
hu: rejtett

en: Language neutral
hu: Nyelvfüggetlen

en: Emails
hu: E-mailek

en: Incorrect password!
hu: Helytelen jeszó!

en: Show title
hu: Cím megjelenítése

en: Undefined language (@langcode)
hu: Meghatározatlan nyelv (@langcode)

en: @node_type password
hu: @node_type jelszó

en: Reset passwords
hu: Jelszavak beállítása
