Protected Node (7.x-1.8) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: yes
cs: ano

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Password
cs: Heslo

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: week
cs: týden

en: Access
cs: Přístup

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: no
cs: ne

en: Count
cs: Počet

en: published
cs: zveřejněno

en: day
cs: den

en: month
cs: měsíc

en: year
cs: rok

en: From email address
cs: E-mailová adresa odesílatele

en: not published
cs: skryto

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Emails
cs: Emaily

en: Undefined language (@langcode)
cs: Nedefinovaný jazyk (@langcode)
