Protected Node (7.x-1.8) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: yes
fi: kyllä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Password
fi: Salasana

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: week
fi: viikko

en: Access
fi: Pääsy

en: Updated
fi: Päivitetty

en: no
fi: ei

en: Count
fi: Laskuri

en: Email subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: published
fi: julkaistu

en: day
fi: päivä

en: From email address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: not published
fi: ei julkaistu

en: Language neutral
fi: Kielineutraali

en: Emails
fi: Sähköpostit

en: Undefined language (@langcode)
fi: Määrittelemätön kieli (@langcode)
