Protected Node (7.x-1.8) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: yes
gl: si

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Password
gl: Contrasinal

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: week
gl: semana

en: Access
gl: Acceso

en: Updated
gl: Actualizado

en: no
gl: non

en: Percent
gl: Porcentaxe

en: Count
gl: Contar

en: OK
gl: Aceptar

en: published
gl: publicado

en: day
gl: día

en: month
gl: mes

en: year
gl: ano

en: From email address
gl: Correo electrónico de remite

en: not published
gl: non publicado

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Emails
gl: Correos electrónicos

en: Undefined language (@langcode)
gl: Idioma non definido (@langcode)
