Protected Node (7.x-1.8) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: yes
hr: da

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Password
hr: Lozinka

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Access
hr: Pristup

en: Updated
hr: Osvježeno

en: no
hr: ne

en: Count
hr: Broj

en: OK
hr: U redu

en: published
hr: objavljeno

en: not published
hr: nije objavljeno

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: Undefined language (@langcode)
hr: Neodređen jezik (@langcode)
