Protected Node (7.x-1.8) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: yes
pl: tak

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Password
pl: Hasło

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: week
pl: Tydzień

en: Access
pl: Dostęp

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: no
pl: nie

en: Percent
pl: Procent

en: Count
pl: Liczba

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Email content
pl: Treść emaila

en: published
pl: opublikowany

en: day
pl: dzień

en: month
pl: miesiąc

en: year
pl: rok

en: From email address
pl: Adres e-mail nadawcy

en: not published
pl: nieopublikowany

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: Emails
pl: E-maile

en: Show title
pl: Wyświetl tytuł

en: Undefined language (@langcode)
pl: Niezidentyfikowany język (@langcode)
