Protected Node (7.x-1.9) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: yes
am: አዎ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: published
am: የታተመ

en: not published
am: ያልታተመ
