Protected Node (7.x-1.9) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: yes
bs: da

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Password
bs: Lozinka

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: published
bs: objavljen

en: not published
bs: nije objavljen

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik
