Protected Node (7.x-1.9) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Title
it: Titolo

en: delete
it: elimina

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: Author
it: Autore

en: yes
it: sì

en: Cancel
it: Annulla

en: Language
it: Lingua

en: edit
it: modifica

en: Label
it: Etichetta

en: week
it: settimana

en: Access
it: Accesso

en: Updated
it: Aggiornato

en: Count
it: Numero

en: Email content
it: Contenuto dell'email

en: published
it: pubblicato

en: day
it: giorno

en: month
it: mese

en: year
it: anno

en: not published
it: non pubblicato

en: Language neutral
it: Indipendente dalla lingua

en: Emails
it: E-mail

en: Undefined language (@langcode)
it: Lingua non definita (@langcode)
