Protected Node (7.x-1.9) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: yes
ka: დიახ

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Password
ka: პაროლი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: no
ka: არა

en: Count
ka: რაოდენობა

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა
