Protected Node (7.x-1.9) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: yes
sq: po

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: edit
sq: ndrysho

en: no
sq: jo

en: Count
sq: Numri

en: published
sq: publikuar

en: not published
sq: pa publikuar

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha
