Protected Node (7.x-1.9) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: yes
kk: Иә

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Password
kk: Құпиясөз

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Count
kk: Саны

en: published
kk: жарияланған

en: not published
kk: жарияланбаған

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ
