Protected Node (7.x-1.9) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: yes
vi: có

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Password
vi: Mật khẩu

en: edit
vi: sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: week
vi: tuần

en: Access
vi: Truy cập

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: no
vi: không

en: Percent
vi: Phần trăm

en: Count
vi: Số lượng

en: published
vi: đã xuất bản

en: day
vi: ngày

en: month
vi: tháng

en: year
vi: năm

en: not published
vi: chưa xuất bản

en: Language neutral
vi: Ngôn ngữ trung lập

en: Undefined language (@langcode)
vi: Không xác định ngôn ngữ (@langcode)
