Protected Pages (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Access
jv: Akses

en: here
jv: nag kéné

en: %name must be a positive integer.
jv: %name must be a positive integer.udu wilangan bulat positif.
