Protected Pages (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Send email
mr: ईमेल पाठवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: here
mr: येथे

en: Email subject
mr: ईमेलचा विषय(Subject)
