Protected Pages (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс
