Protected Pages (7.x-2.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Subject
si: කාරණය

en: Send email
si: විද්‍යුත් තැපැල යවන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය
