Protected Pages (7.x-2.2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Subject
sl: Zadeva

en: Send email
sl: Pošlji e-pošto

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Incorrect password!
sl: Vpisali ste napačno geslo!
