Protected Pages (7.x-2.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj
