Protected Pages (7.x-2.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Send email
th: ส่งอีเมล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Access
th: การเข้าถึง

en: %name must be a positive integer.
th: %name ต้องเป็นจำนวนเต็มบวก
