Protected Pages (7.x-2.4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Subject
id: Judul

en: Send email
id: Kirim email

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Access
id: Akses

en: here
id: di sini

en: %name must be a positive integer.
id: %name harus bilangan bulat positif.
