Protected Pages (7.x-2.4) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Subject
pt: Assunto

en: Send email
pt: Enviar email

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Access
pt: Acesso

en: Send Email
pt: Enviar Email

en: here
pt: aqui

en: Email subject
pt: Assunto do email

en: Email Body
pt: Email Corpo

en: %name must be a positive integer.
pt: %name deve ser um número inteiro positivo.
