Protest (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Date
be: Дата

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Time
be: Час

en: The configuration options have been reset to their default values.
be: Налады канфігурацыі былі вернутыя да прадвызначаных
