Protest (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Date
bg: Дата

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Time
bg: Време

en: The configuration options have been reset to their default values.
bg: Опциите за настройка са възстановени на стойности по подразбиране.
