Protest (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Date
ca: Data

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Time
ca: Hora

en: The configuration options have been reset to their default values.
ca: S'han establert les opcions de configuració als seus valors predeterminats.

en: To Date
ca: Data de fi

en: close
ca: tanca
