Protest (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Date
cs: Datum

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Time
cs: Čas

en: The configuration options have been reset to their default values.
cs: Byly obnoveny výchozí hodnoty nastavení.

en: To Date
cs: Do data

en: close
cs: zavřít
