Protest (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Date
da: Dato

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Time
da: Tid

en: The configuration options have been reset to their default values.
da: Indstillingernes standardværdier er blevet gendannet.

en: To Date
da: Til-dato

en: close
da: luk
