Protest (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Date
et: Kuupäev

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Time
et: Aeg

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: To Date
et: Kuni kuupäevani
