Protest (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Date
fi: Päivämäärä

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Time
fi: Aika

en: The configuration options have been reset to their default values.
fi: Asetukset on palautettu oletusarvoihinsa.

en: close
fi: sulje
