Protest (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Date
he: תאריך

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Time
he: זמן

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: To Date
he: 'עד תאריך'
