Protest (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Date
hu: Dátum

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Time
hu: Idő

en: The configuration options have been reset to their default values.
hu: A beállítások vissza lettek állítva az alapértelmezés szerinti értékükre.

en: To Date
hu: Záró dátum

en: close
hu: bezárás
