Protest (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: Date
id: Tanggal

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Time
id: Waktu

en: The configuration options have been reset to their default values.
id: Opsi konfigurasi sudah dikembalikan ke nilai standarnya.
