Protest (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: Date
is: Dagsetning

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Time
is: Tími

en: The configuration options have been reset to their default values.
is: Stillingarnar hafa verið endursettar í frumgildi sín.
