Protest (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: close
kn: ಮುಚ್ಚು
