Protest (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Date
lv: Datums

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Time
lv: Laiks

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas opcijām ir atiestatītas to noklusējuma vērtības.
