Protest (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Date
mn: Огноо

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Time
mn: Цаг

en: The configuration options have been reset to their default values.
mn: Тохиргооны сонголтууд үндсэн утгуудаараа дахин шинэчлэгдлээ.
