Protest (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Date
nn: Dato

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Time
nn: Tid

en: To Date
nn: Til dato
