Protest (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Date
oc: Data

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Time
oc: Ora

en: The configuration options have been reset to their default values.
oc: Las opcions de configuracion son estadas reïnicializadas a lors valara per defaut.
