Protest (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Date
os: Датæ

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Time
os: Афон
