Protest (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Date
pl: Data

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Time
pl: Czas

en: The configuration options have been reset to their default values.
pl: Przywrócone zostały domyślne ustawienia.

en: To Date
pl: Data końcowa
