Protest (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Reset to defaults
pt: Restaurar para as configurações padrão

en: Date
pt: Data

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Time
pt: Hora

en: The configuration options have been reset to their default values.
pt: As configurações foram restauradas aos valores padrão.

en: To Date
pt: Data Final

en: close
pt: fechar
