Protest (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Reset to defaults
pt: Restaurar as configurações padrão

en: Date
pt: Data

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Time
pt: Hora
