Protest (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Date
sk: Dátum

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Time
sk: Čas

en: The configuration options have been reset to their default values.
sk: Nastavenie konfigurácie bolo znovu nastavené do predvoleného stavu.

en: close
sk: zatvoriť
