Protest (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Date
sv: Datum

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Time
sv: Tid

en: The configuration options have been reset to their default values.
sv: Inställningarna har återställts till sina standardvärden.

en: To Date
sv: Slutdatum

en: close
sv: stäng
