Protest (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Date
tr: Tarih

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Time
tr: Zaman

en: The configuration options have been reset to their default values.
tr: Yapılandırma seçenekleri öntanımlı değerlerine getirildi.

en: To Date
tr: Tarihe

en: close
tr: kapat
