Protest (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: Date
vi: Ngày tháng

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Time
vi: Thời gian

en: The configuration options have been reset to their default values.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được trả về giá trị mặc định.

en: To Date
vi: Đến ngày

en: close
vi: đóng
