Protest (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Reset to defaults
fr: Revenir aux valeurs par défaut

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Time
fr: Heure

en: The configuration options have been reset to their default values.
fr: Les options de configuration ont été réinitialisées à leurs valeurs par défaut.

en: To Date
fr: Date de fin

en: close
fr: fermer
