Protest (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Date
gl: Data

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Time
gl: Hora

en: The configuration options have been reset to their default values.
gl: As opcións de configuración foron restabelecidas aos seus valores predeterminados.

en: To Date
gl: Até Data

en: close
gl: pechar
