Protest (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Date
hr: Datum

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Time
hr: Vrijeme

en: The configuration options have been reset to their default values.
hr: Postavke konfiguracije vraćene na zadane vrijednosti.
